Aly Ben Salem

256446

SALEM, Aly Ben (1910-2001): Kvinna med blomster, signerad Aly Ben Salem, blandteknik på glas, 13,5x12 cm

Ytskador

Konst, Måleri

Monter 10

Aly Ben Salem

Budhistorik (11 bud)
1364577
1373207
1 900
1364577
1 800
1367407
1 700
1364577
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.