Karl Axel Pehrson litografi

256445

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K. A. Pehrson -86, 325/385, färglitografi, bildmått 55x45 cm

Fack 3

Karl Axel Pehrson litografi
Budhistorik (7 bud)
1373076
550
1371895
500
1373075
500
1371895
450
1371690

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.