Jean le Van oljemålning

256443

LE VAN Jean: "Paris", 1900-tal, signerad Jean le Van, olja på duk, ca 65x 95 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Jean le Van oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1372595
1 300
1372319
1371716
1371701
1371701
950

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.