Akvarell av Gerda Wegener

256442

WEGENER, Gerda (Danmark 1885-1940): Rokokokvinnor med svanar, signerad och daterad 1913, akvarell, 38x28,5 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Akvarell av Gerda Wegener

Budhistorik (14 bud)
1373336
5 200
1373279
5 000
1373141
4 800
1367419
4 600
1373139
4 600

Slutpris SEK:
5 200
508 EUR, 594 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.