Tomas Lidén oljemålning

256441

LIDÉN, Tomas (samtida): "Vraket", monogramsignerad TL, olja på duk, 135x117 cm; Utställd: Galleri 92, Östersund

Konst, Måleri

Rum 15

Tomas Lidén oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1373231
1 700
1373236
1 600
1373231
1373226
1 400
1373226
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.