Reinhold Ljunggren litografier

256438

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): (2 st) "Vinter Östra Långgatan" samt "Allhelgonadag Tuna" signerade R. Ljunggren 178/260 resp 261/310, färglitografier, bildmått ca 29,5x51 resp 33x51,5 cm

Gulnader

Fack 4

Budhistorik (6 bud)
1373859
850
1373820
1364777
750
1364777
600
1373818
550

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.