Lucien Moretti oljemålning

256435

MORETTI, Lucien Philippe (1922-2000): Porträtt av pojke, signerad L P Moretti, olja på duk 92x73 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Lucien Moretti oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1372329
1370222
1370220
850
1365051
1364871
600

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.