Oljemålning

256433

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, porträtt av Nicolaus Liegnell (1831-1855), olja på duk, 31x23,5 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Fack 13

Oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1372813
1 600
1368998
1371641
1 400
1368998
1 300
1371640

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.