Spegel senempire

256430

SPEGEL, 1800-talets mitt, senempire, förgylld och bronserad dekor i form av bland annat växtornamentik och pärlstav, 163x74 cm

Torrsprickor, slitage, ursprungligen del av konsol

Speglar

Rum 14

Spegel senempire

Budhistorik (20 bud)
1372117
4 600
1371980
4 400
1372116
4 200
1371980
1372115
3 800

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.