Skedar silver delvis Ryssland

256428

SKEDAR, 4 st, silver, förgyllda, bl a 2 Ryssland, 1800-talets senare hälft, med niellodekor, vikt ca 77 g; 2 slevar, nysilver, graverade drakslingor, Köpenham medföljer

Med gravyr

Silver

Monter 9

Skedar silver delvis Ryssland

Budhistorik (3 bud)

1364494
1364047
750
1363677
700

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.