Konsolbord Karl-Johan

256426

KONSOLBORD, 1800-talets första hälft, Karl-Johan, dekor i form av bla lyra och drakar, förgylld och delvis skuren dekor, skiva i vit marmor, svärtad bas, höjd 90, 85x41 cm

Slitage, renoverat, dekordelar saknas

Rum 14

Konsolbord Karl-Johan

Budhistorik (22 bud)
1372185
15 000
1372173
14 500
1372183
14 000
1372173
13 500
1372181
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 466 EUR, 1 715 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.