Oscar Bernerus oljemålning

256424

BERNERUS, Oscar (1900-tal): "Utsegling" Arholma, signerad och daterad Oscar Bernerus 1945, olja på pannå, ca 60x49 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Fack 3

Oscar Bernerus oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1372321
450
1372768
1372321
1367968

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.