Byrå i rokoko

256423

BYRÅ, rokoko, 1700-tal, stockholmsarbete, fanérad med alm och almrot, höjd 75, 122x60 cm, nyckel finns

Senare stenskiva, smärre fanérskador

Rum 6

Byrå i rokoko

Budhistorik (14 bud)
1372272
10 000
1372189
9 200
1370942
7 000
1369583
6 800
1369579
6 600

Slutpris SEK:
10 000
977 EUR, 1 143 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.