Sixten Wahlgren oljemålning

256422

WAHLGREN, Sixten (1903-76): Kvinna i rött, signerad och daterad S. Wahlgren -46, olja på duk, 77x57 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Sixten Wahlgren oljemålning

Budhistorik (37 bud)
1372761
8 000
1372764
7 800
1372761
7 400
1372759
7 200
1372757
7 000

Slutpris SEK:
8 000
782 EUR, 914 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.