Madeleine Quist Odgren oljemålning

256421

QUIST ODGREN Madeleine (samtida): "S:t Eriksgatan Stockholm", signerad och daterad Madeleine Quist Odgren -89, olja på duk, 54x65 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Budhistorik (19 bud)
1373144
1 400
1373111
1 300
1373143
1373111
1373142

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.