Bertil Almlöf oljemålning

256420

ALMLÖF, Bertil (född 1930) : "Vätterns strömmar - förintelsen av det blå", signerad och daterad Bertil Almlöf -90, olja på duk, ca 64x155 cm

Skrapmärken

Konst, Måleri

Rum 3

Bertil Almlöf oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1369347
1 800
1370431
1 700
1369347
1 600
1370430
1369347
1 400

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.