Väggpendyl Bjurman Norrköping

256402

VÄGGPENDYL, Ad Fr Bjurman, Norrköping, (Adolf Fredrik 1743-1812), gustaviansk, förgylld dekor, verknr 275, höjd 96 cm

urtavlan krackelerad, sliten, skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 7

Väggpendyl Bjurman Norrköping

Budhistorik (16 bud)
1372054
1372053
3 800
1372051
3 600
1370955
3 400
1369950
3 200

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.