Frans Wilhelm Odelmark akvarell

256400

ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Vy från Markusplatsen, Venedig,
signerad F. W. Odelmark, akvarell, ca 21x37 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (9 bud)
1371418
1371055
1365583
950
1365480
700
1365479
500

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.