Pär Gunnar Thelander litografi

256399

THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): Komposition med man och kvinna samt svampar, färglitografi, signerad P. G. Thelander och numerad 33/105, 57x77 cm

Fack 9

Budhistorik (9 bud)
1371087
1 600
1370481
1371086
1 400
1370481
1 300
1371085

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.