Karl Axel Pehrson litografi

256398

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Komposition, signerad och numrerad K.A. Pehrson 101/250, färglitografi, ca 38x53 cm

Fack 16

Karl Axel Pehrson litografi

Budhistorik (13 bud)
1372295
1 300
1370832
1372294
1370832
1372293

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.