Neringa Stjernamn

256397

STJERNMAN, Neringa (Lettland 1964): (4 st) "Botten I-IV", signerade och daterade i trycket 2002, linoleumsnitt, duk; litografi, papper, ca 120x60 cm vardera

Rispor

Fack 12

Neringa Stjernamn
Budhistorik (3 bud)

1373216
700
1373037
500
1369841

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.