Inge Schiöler serigrafi

256396

SCHIÖLER, Inge (1908-1971): Motiv från Koster, signerad och numrerad 172/195, färgserigrafi, bildmått ca 47x43 cm

Gulnader

Fack 9

Inge Schiöler serigrafi
Budhistorik (13 bud)
1372943
1 300
1373342
1372943
1372648
1371983
950

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.