Hans Wigert litografi

256395

WIGERT, Hans (född 1932): Fussball, signerad och numrerad Hans Wigert 64/75, färglitografi, ca 75x60 cm

Vågigt papper

Fack 3

Hans Wigert litografi

Budhistorik (1 bud)

1363947
2014-07-09 08:05:14

2014-07-19 kl 20:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.