Värja och Hirschfängare

256394

VÄRJA, HIRSCHFÄNGARE, 1800-tal, läng 90 resp. 54 cm

Omarbetade, skador

Vapen/Medaljer

Monter 15

Värja och Hirschfängare

Budhistorik (16 bud)
1375724
1375311
950
1375251
900
1375283
900
1375251
850

Slutpris SEK:
91 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.