Walter Bengtsson komposition

256386

BENGTSSON, Walter (född 1927): triptyk, komposition, relief i bemålad emalj, mogramsignerad och daterad WB -64, 60x75 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Walter Bengtsson komposition

Budhistorik (4 bud)

1370093
3 600
1368789
1364017
1363879

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.