José Estoardo Barrios Carillo oljemålning

256385

CARILLO, José Estoardo Barrios (född 1955): Figurkompostion, signerad Esto, daterad á tergo 2011, olja på duk, ca 135x84 cm

Dedikation på baksida

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (5 bud)
1373326
1373325
1373324
1373219
550
1364302
500

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.