Britt-Mari Jacobsson

256384

JACOBSSON, Britt-Mari (1918-1992): "I Ateljén", monogramsignerad BMJ, olja på duk, 140x140 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Britt-Mari Jacobsson

Budhistorik (25 bud)
1373042
1373040
3 800
1373041
3 800
1373040
3 600
1373039
3 400

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.