Britt-Mari Jacobsson oljemålning

256383

JACOBSSON, Britt-Mari (1918-1992): "Väggen I min Ateljé", monogramsignerad BMJ, olja på duk, 140x140 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (17 bud)
1373235
2 400
1373245
1373235
1373244
1 900
1373235
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.