José Estoardo Barrios Carillo oljemålning

256381

CARILLO, José Estoardo Barrios (född 1955): "Fjäril", signerad Esto, dtaterad á tergo 12, olja på duk, ca 135x83 cm

Dedikation på baksida

Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (3 bud)

1373070
1372584
650
1364311
500

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.