Skåp 1900-tal

256380

SKÅP, 1900-tal, kinesiserande, betsat, skuren dekor, invändigt med tre hyllplan, nederdel med två lådor, höjd 144, 100x43 cm

Skador, slitage

Rum 6

Skåp 1900-tal

Budhistorik (29 bud)
1370544
5 600
1370539
5 400
1370394
5 200
1370537
5 200
1370394
5 000

Slutpris SEK:
5 600
547 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.