Einar Jolin oljemålning

256379

JOLIN, Einar (1890-1976): Hägrar vid kust, signerad Jolin 1954, olja på duk, 33x41 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Einar Jolin oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1372393
5 200
1369752
5 000
1366409
3 600
1364783
3 400
1364768
3 200

Slutpris SEK:
5 200
508 EUR, 594 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.