Bord 1900-tal

256377

BORD, 1900-tal, valnöt, directoire stil, skuren dekor, höjd 72, längd 49 cm

Slitage, fanérbortfall

Rum 6

Bord 1900-tal

Budhistorik (12 bud)
1371344
950
1366958
900
1371342
900
1366958
850
1369922

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.