Sven Svensson oljemålning

256374

SVENSSON, Sven (1906-1999): Blomsterstilleben, signerad Sven Svensson, olja på duk, 99x80 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 3

Sven Svensson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1372766
2 400
1367639
1364002

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.