Josef Theodor Hansen, akvarell

256371

HANSEN Josef Theodor, Danmark 1848-1912 HANSEN, Josef Theodor (Danmark, 1848-1912): "Kongevaerelset", signerad och daterad Th. Hansen, Udstillingen 1890, akvarell, ca 45x50 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Budhistorik (5 bud)
1372956
1372534
1370807
1370139
750
1366155
700

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.