Madeleine Pyk litografi

256364

PYK, Madeleine (född 1934): "The arc o Noa", signerad M Pyk, EA, färglitografi, ca 42x50 cm

Fack 1

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (7 bud)
1372645
600
1372631
550
1372566
500
1372555
450
1372549

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.