PG Thelander etsning

256363

THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): "Sköldpadda I", signerad P.G. Thelander, 79/90, färgetsning, 59x78,5 cm; Rosa kuben akvarellerad

Fack 18

PG Thelander etsning
Budhistorik (14 bud)
1373306
4 800
1370311
4 600
1367548
4 400
1367412
4 200
1365124

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.