Philip von Schantz litografi

256356

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Stilleben med vaser, signerad och daterad v Schantz -90, 32/50 état III, färglitografi, 50x68 cm

Fack 3

Philip von Schantz litografi
Budhistorik (6 bud)
1373281
1373033
1373011
750
1372634
700
1372539
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.