Staffan Östlund monumentalmålning Uppsala

256346

ÖSTLUND, Staffan (1924-2007): Uppsala, signerad och daterad 60, olja på duk, 140x640 cm; oramad, rullad

Hål i duk, fläckar

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (6 bud)
1366982
2 800
1366981
1366980
1366979
1366977

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.