Åsa Hällgren Lif diptyk akryl

256341

HÄLLGREN LIF, Åsa (nutida): "Let it out!", diptyk, signerade och daterade a tergo Åsa Hällgren Lif 2007, akryl på plåt, 30x25 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Åsa Hällgren Lif diptyk akryl

Budhistorik (5 bud)
1371766
650
1367128
600
1367128
1363360
1363072

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.