Gustav Bolin

256335

BOLIN, Gustav (1920-1999): Komposition, signerad Bolin, ea, färglitografi, 53x74 cm

Fläckar/gulnader, smärre hanteringsveck

Ändringar/tillägg
Gustav Bolin (1920-99)

Fack 9

Gustav Bolin

Budhistorik (3 bud)

1371433
1371196
1363170

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.