Roland Svensson pastell

256330

SVENSSON, Roland (1910-2003): Kustmotiv med sjöbodar från Björnskär. signerad och daterad Roland S 40 Björnskär , pastell, 29x32 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Roland Svensson pastell

Budhistorik (23 bud)
1372264
8 600
1372262
8 400
1372263
8 200
1372262
8 000
1372259
7 800

Slutpris SEK:
8 600
830 EUR, 943 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.