Bengt Lindström blandteknik

256328

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Landskap,
signerad Bengt Lindström, blandteknik på papp/pannå, 44x60 cm;
Gåva direkt av konstnären, därefter i samma familjs ägo

Ytskador

Konst, Måleri

Fack 16

Bengt Lindström blandteknik

Budhistorik (8 bud)
1366048
4 400
1364633
4 200
1364911
4 200
1364633
1363817
3 200

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.