Oljemålning efter Rembrandt

256322

REMBRANDT, Harmensz van Rijn, efter (1900-tal): Riddaren, olja på duk, 79x57 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Oljemålning efter Rembrandt

Budhistorik (11 bud)
1371183
1369863
750
1371180
700
1369863
650
1370944
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.