Olle Krantz oljemålning

256321

KRANTZ, Olle (1906-1999): Flicka med fiol, signerad Olle Krantz, olja på duk, 104x84 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Olle Krantz oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1372405
500
1371608
450
1367402
1363044
1363515

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.