Byrå 1800-tal

256319

BYRÅ, 1800-talets senare del, bemålad, beslag i mässing, avsmalnande ben, höjd 75, 91x38 cm

Omarbetad, nyckel saknas

Rum 8

Byrå 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
1372298
1 600
1368827
1368447
1 400
1367720
1 300
1368446
1 300

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.