Albert Johansson etsning

256318

JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, 73/90, färgetsning, bladmått ca 100x76 cm

Rum 4

Albert Johansson etsning
Budhistorik (11 bud)
1372030
900
1371956
850
1371956
750
1372009
700
1371956
650

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.