Servisdelar

256310

SERVISDELAR, 87 st, porslin och flintgods, bla Rheinpfalz och Villeroy & Boch, vitt med guldkant

Skador och lagningar förekommer

Keramik/Porslin

Monter 7

Servisdelar

Budhistorik (12 bud)
1371285
850
1371386
1371285
750
1371385
700
1371285
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.