Bordslampa Italien Tolomeo

256308

SKRIVBORDSLAMPA, Artemide, Milano, "Tolomeo", formgiven 1983 av Michele De Lucchi & Giancarlo Fassina, aluminium, reglerbar höjd, etikettmärkt, maxhöjd ca 128 cm

Bruksslitage, smärre repor

Belysning, Bordslampor, Design

Rum 3

Bordslampa Italien Tolomeo

Budhistorik (10 bud)
1368027
1 300
1370624
1 300
1368027
1368024
900
1365990
700

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.