Rölakan matta IN

256307

MATTA, Sverige, rölakan, monogramsignerad IN, ca 145x200 cm

Slitage, fläckar, smuts

Mattor/Textilier

Rum 3

Rölakan matta IN

Budhistorik (4 bud)

1371102
450
1371097
1371088
1364974

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.