Lena Cronqvist etsning

256302

CRONQVIST, Lena (född 1938): Flickor med hopprep, signerad Lena Cronqvist, 11/25, etsning, 32,5x38,5 cm

Fack 16

Lena Cronqvist etsning
Budhistorik (12 bud)
1372281
3 400
1372036
3 200
1372280
3 200
1372036
2 800
1366408
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.